Světlo na heliport a helipad

Světlo pro heliport je důležitým aspektem bezpečnosti pro provoz heliportu. Světlo pomáhá označit oblast přistání a vzletu helipadu (TLOF) a/nebo oblast konečného přiblížení a vzletu (FATO) pro kovové heliporty a heliporty s vozovkou. LED světla jsou vyrobena z materiálů nejvyšší kvality a jsou v souladu s průmyslovými normami, jako jsou ICAO, FAA, CAAC atp. Na naše osvětlení se vztahuje plná záruka. Všechny produkty využívají špičkové technologie LED zdrojů, aby bylo dosaženo dlouhé životnosti až 10 let.

Naváděcí světla pro heliport
jsou důležitými prvky osvětlení, které pomáhají pilotům navigovat a přesně určit polohu přistávací a vzletové dráhy, zejména při špatných povětrnostních podmínkách nebo v noci. Tato světla jsou navržena tak, aby splnila mezinárodní normy a specifikace a zajišťovala bezpečné přistání a vzlétání vrtulníků.

Překážkové návěstidlo se umisťuje na vyvýšená místa heliportu
Např. v rozích na střeše různých budov, na zastřešeném průchodu mezi heliportem a budovou, případně v jeho bezprostředním okolí tak, aby byl viditelný na větší vzdálenosti (střechy, apod.), zároveň ale nesmí oslňovat piloty v blízkosti heliportu. Hlavním účelem majáku je usnadnění identifikace heliportu. v městské zástavbě, kde se nachází velké množství rušivých světel.

Zobrazuji všechny 2 výsledky