Chcete-li objevit skrytý potenciál ve výrobě, logistice nebo v sektoru expedice, potřebujete systém, který dokáže měřit neproduktivní čas – ať už se jedná o manuální pracoviště, expediční pracoviště nebo v automatizované výrobě. Nezávislý software zobrazuje stavy všech integrovaných pracovních stanic a strojů centrálně na řídicí stanici, odesílá informace e-mailem pomocí funkce zpráv, dokumentuje závady a generuje jasné zprávy.

Systémy pro optimalizaci výroby 

WERMA věnuje mimořádnou pozornost technologiím štíhlé výroby (Lean manufacturing) a systémovým řešením, která mohou přispět k omezení nákladných výrobních procesů, k využití skrytých kapacit a vést ke zlepšení konkurenceschopnosti, to vše v zájmu podniku a jeho zaměstnanců. ,,Inteligentní signalizační technologie” se zabývá sběrem a vyhodnocováním dat z výrobních strojů až ke snadnému “automatickému systému volání”. WERMA Signaltechnik nabízí právě takové nízkonákladové řešení pro podporu optimalizace a digitalizace výroby.

StockSAVER umožňuje automatizovaný požadavek na materiál, který eliminuje lidské chyby a tím činí dříve požadované bezpečnostní zásoby nadbytečnými. SmartMONITOR (pro výrobu) a AndonSPEED (pro účely logistiky přepravy) může okamžitě identifikovat slabá místa a objevit skrytý potenciál ve výrobním, logistickém nebo přepravním oboru, pomocí měření neproduktivního času – ať už na manuálních pracovních stanicích, přepravních stanicích nebo v automatizované výrobě. CO2 semafor umožňuje měřit a zřetelně zobrazit aktuální koncentraci oxidu uhličitého v okolním vzduchu pomocí tří barev semaforu.