Signální majáky Mini-Midi-Maxi

EvoSIGNAL – Rychlý a snadný způsob, jak vytvořit dokonalé řešení signalizace. Nejlepší vybavení ve své třídě: výkonný, extrémně odolný (IP66), odolný proti neoprávněné manipulaci

Typ použitých vizuálních signálů závisí na aplikaci a okolí. Díky EvoSIGNAL je nalezení správného signálního zařízení tak jednoduché, jako nikdy předtím: s pouhými třemi velikostmi (Signal Beacons) a specifickými montážními adaptéry dokážeme ideálně pokrýt téměř všechny aplikační segmenty.

Dvojitá funkce: TwinLIGHT a TwinFLASH spojují dvě funkce osvětlení do jednoho prvku, který lze dálkově ovládat a dokonce nakonfigurovat tak, aby vyhovoval různým úrovním eskalace.

Mini a Midi jsou k dispozici také jako trikolorní varianty. Maxi TwinFLASH jsou skutečnou alternativou xenonových zábleskových majáků nebo majáků s otočnými zrcadly s velkým potenciálem upoutat pozornost.

Typické aplikace jsou signalizace poruch a stavů stroje nebo systému ve správě budov, stejně jako u dveří a vrat. Všechny produkty jsou ideální pro náročné vnitřní i vnější scénáře.

Mini – Pro místa instalace ve stísněných prostorách
Midi – signalizace na střední vzdálenosti (10 – 30 m poloměr)
Maxi – signalizace na střední vzdálenosti (> 20 m poloměr)

Zobrazen 1. – 24. z 35 výsledků