Telefon

+420-724 248 847

E-mail

info@signalizujeme.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 7 - 16

Bezdrátový systém pro řízený vstup lidí do budov.

K čemu systém slouží? :
Na možnost udržovat stanovený počet zákazníků v budovách, provozech, na základě schválené hygienické normy, případě jiného požadavku správce systému.

S tímto systémem organizovaného vstupu je možná jednoduchá signalizace povolení vstupu, u vchodu nebo ve vstupních prostorách, čímž se zajistí požadovaný počet lidí v daných prostorách a zároveň udržovat potřebný bezpečný odstup.

Systém je určen pro budovy, obchody, lékárny, ambulance, nemocnice, benzinové pumpy, zařízení rychlého občerstvení, pro pobočky bank a poštovních úřadů, pro státní úřady a instituce.

Prvky systému:

  1. OVLÁDACÍ PANEL – je umístěný uvnitř budovy ( napájecí napětí 230V )
  2. SEMAFOR- umístěný před vstupem do budovy (napájecí napětí 230 V, případně  z power banky prostřednictvím USB – není součástí setu)
  3. Příslušenství: hlasový modul, informační tabule, USB napájecí sada, případně jiné volitelné doplňky, které neobsahuje základní sada.

Instalace:
Jednotlivé prvky systému komunikují mezi sebou bezdrátově, proto je instalace velmi jednoduchá a zabere jen několik minut.

Jak systém funguje? :
Správce systému, nebo pověřená osoba, dokáže z libovolného místa v prodejně stisknutím tlačítek, která jsou součástí ovládacího panelu aktivovat 2 základní stavy. Tyto svavy jsou na semaforu okamžitě v on-line režimu vizualizovány jako:
1- Zelené světlo – umožňuje zákazníkům volný vstup do budovy.
2- Červené světlo – zakazuje zákazníkům vstup do budovy.

Pro zvýraznění informačního efektu může být semafor doplněn i o následující prvky:
– Informační tabula –
jejímž prostřednictvím mohou být instrukce (odkazy) pro zákazníky u jednotlivých barev semafora zobrazeny i v textové podobě.
– Hlasový element – může formou předem nahrané hlasové zprávy (mp3) informovat zákazníky o aktuálním stavu ( Volno – Stát ) , případně může podávat jakékoli jiné informace zadefinované (nahrané) správcem systému. Také hlasové zprávy mohou být oznámení, která zákazníkovi upozorní, že v obchodě se mohou pohybovat výhradně s ochrannou rouškou, nebo rukavicemi, případně, že aktuální čas je vyhrazen pouze pro nákup důchodců. Tento způsob informování navíc umožní získat potřebnou informaci i lidem se zrakovým handicapem.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *