Telefon

+420-724 248 847

E-mail

info@signalizujeme.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 7 - 16

V nabídce naleznete výstražní signalizační zařízení, světelní a zvukovou signalizaci společnosti AMICUS a také široký sortiment výrobků technologického lídra z oblasti signalizační techniky německé firmy WERMA Signaltechnik, obsahující výstražní sirény i signalizační majáky určené pro instalaci v továrnách, veřejných prostorách nebo v kancelářích.

Společnost WERMA signaltechnik nabízí široké spektrum kvalitní optické a akustické průmyslové signalizace od signalizačních majáků, signálních sloupků, semaforů, zvukových zařízení až po sofistikované systémy pro bezpečnost pracovního prostředí a zvýšení efektivity výrobních a logistických procesů. Díky široké nabídce dokážeme dodat signalizaci na jakoukoli aplikaci pro průmysl, dopravu, zabezpečovací systémy a různá jiná odvětví. Společnost WERMA se specializuje na bezpečnost pracovního prostředí a zvětšení efektivity především výrobních a expedičních procesů.

Optimalizace procesů

Výrobce WERMA se dále zaměřuje na optimalizaci procesů, které mohou přispět k omezení nákladných výrobních procesů, k využití skrytých kapacit a vést ke zlepšení konkurenceschopnosti známých jako WIN systém. ,,Inteligentní signalizační technologie” se zabývá sběrem a vyhodnocováním dat z výrobních strojů až ke snadnému “automatickému systému volání”. WERMA Signaltechnik nabízí právě takové nízkonákladové řešení pro podporu optimalizace a digitalizace výroby.

Optická a akustická signalizace

K dispozi je široky sortiment signalizačních a výstražných majáků pro instalační aplikace nebo povrchovou montáž. Z pohledu použití světelného zdroje se nejčastěji využívá úsporná LED technologie nebo klasické žárovky s velkým množstvím barev. Pomocí světla, za přispění elektroniky a mechaniky, dokáží zařízení vytvářet potřebné signalizační efekty: trvalé svícení, blikání, záblesky, rotační efekty a pod.

Akustické signály nás varují, chrání a fungují v situacích, kdy je nutná opatrnost, obezřetnost a předvídavost, upozorňují na mimořádné situace, nebo volají po akci. Tyto signály jsou pochopitelné na celém světě bez ohledu na jazyk a používají se tam, kde je signalizace světly nedostatečná nebo dokonce nevhodná.

Letecká poziční světla

Speciální částí signalizace jsou letecká poziční světla. Letecké překážkové LED světlo se instaluje jako povinný bezpečnostní prvek na výškové budovy, komíny, jeřáby, stožáry, vysílače, případně jiné stavby nebo přírodní útvary velkých vertikálních rozměrů, atd.

Zařízení dodáváme v nejvyšší kvalitě za příznivé ceny a ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *